Позиція компанії Біонорика СЕ щодо ситуації в Україні

Співробітники компанії Біонорика гостро засуджують війну, яку розпочала росія проти України та українського народу.

Надаємо основні тези від керівництва Біонорика СЕ щодо ситуації в Україні:

  • препарати компанії Біонорика на 100% «зроблено в Німеччині», вироблено на нашому заводі в головному офісі в місті Ноймаркт, Баварія Німеччина;
  • виробництво препаратів компанії Біонорика відбіваються виключно в Німеччині;
  • ми й надалі будемо постачати в Україну препарати компанії;
  • компания Біонорика не виробляє жодних препаратів у росії, як зазначено в листі Ради Національної Безпеки і Оборони. Наші колишні плани (про відкриття виробничих потужностей на території росії) було зупинено;
  • ми підтверджуємо, що для виготовлення фітопрепаратів, компанія Біонорика не використовує жодної сировини ні з росії, ні з Білорусі. Переважна більшість плантацій лікарських рослин компанії знаходиться в Південній та Західній Європі.

 

Ми підкреслюємо, що фітопрепарати Біонорики є оригінальними і не мають генериків на українському ринку, чи навіть взагалі в світі  та мають високий рівень доказовості. Це твердження ґрунтується на тому, що процес виробництва фітопрепаратів компанії Біонорика є унікальнім, що визначає  характеристики препаратів і унеможливлює виробництво генериків. 

Ми провели селекцію посівного матеріалу, відібрали найкращі зразки, запатентували виробничий процес, розроблений власними силами, і провели численні міжнародні клінічні дослідження унікальної дії фітотерапії, чого не має жодна інша компанія. 

Біонорика кожного тижня відправляє з головного офісу компанії в Німеччині машини з гуманітарним вантажем (продукти харчування, засоби гігієни, дитячі товари, лікарські засоби виробництва Біонорика), частина якого спрямована на покриття потреб громадян в зонах активних бойових дій, інша – направляється на потреби Збройних Сил України.

Також, компанія спрямувала фінансову допомогу в сумі близько 100 тисяч євро на підтримку постраждалих від війни. Надала спонсорську допомогу дитячим поліклінікам Молдови, які приймають та лікують дітей з України.

Компанія надає фінасову підтримку науково-освітнім проєктам медичних товариств.

САМОЛЕЧЕНИЕ МОЖЕТ БЫТЬ ОПАСНЫМ ДЛЯ ВАШЕГО ЗДОРОВЬЯ